Створення інтернет-магазину

Вартість послуги: за домовленістю

 

Торгівля товарами і послугами в інтернеті вже далеко не новина. Не перший рік інтернет-маркетинг успішно функціонує, а кількість покупців в мережі зростає з кожним днем. На ряду зі стандартними торгівельними точками, інтернет-магазини успішно розвиваються і приносять прибуток на тому ж рівні. Часто комерційні сайти набувають бездоганної репутацію і тоді потреба в наявності магазину в «реальному житті» відпадає сама собою.

Якщо Ви ведете бізнес, пов'язаний з торгівлею, повірте, що інтернет-магазин просто необхідний. ПП «Українські інтернет технології» пропонує Вам професійну допомогу. Ми виконуємо наступні функції:

1. Створення інтернет-магазину (домен, дизайн)

Красива картинка як ніколи потрібна в торгівлі. І ми її забезпечимо. Якісна презентація товару, створення загального іміджу компанії, інтуїтивно розроблені меню - все це один з кроків до підвищення значимості Вашої фірми і, як результат, до зростання продажів.

2. Оптимізація і просування сайту

Цей підпункт досить Великий і включає в себе безліч факторів. Наприклад, наповнення якісним і унікальним контентом, який створюється на основі семантичного ядра. Тобто, використовувані в ньому ключові слова (запити користувачів в інтернеті) безпосередньо ведуть до інформації і спонукають до покупки. Поява вашого сайту на перших сторінках пошукових систем - кінцевий результат нашої роботи над просуванням.

Зв'яжіться з нами і ми надамо детальну інформацію!

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Створення інтернет-магазину» представлена в послугах, в розділі Розробка, підтримка, розвиток інтернет-проектів.
 

Контакти

Розробка сайтів Луцьк, SEO просування сайтив, контекстна реклама Луцьк Google
(основний офіс)

43010, Україна, Волинська, Луцьк, вул. Стрілецька, будинок 4

Контактна особа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги