Розробка функціоналу сайту

Вартість послуги: за домовленістю

 

Продуманий функціонал сайту - одна з найважливіших складових успіху проекту. Саме від того, наскільки зручною і зрозумілою буде структура і навігація, залежить бажання зробити покупку або ж піти на інший ресурс. Розробка функціоналу сайту, а точніше успішного і ефективного сайту - то, в чому знають толк фахівці компанії "Українські інтернет технології".

Функціонал сайту включає як базові елементи (візуальний редактор, розділ новин, питань і відповідей, форма контактів і т.д.), так і може бути розширений певними модулями, плагінами. Саме від необхідності наявності розширених можливостей і складнощів розробки функціоналу сайту залежить вартість робіт. Дуже важливо визначити, на якому рушієві буде працювати сайт.

Доопрацювання функціоналу включає такі роботи як додавання модулів, виправлення помилок (які виявлені в процесі технічного аудиту), зміна шаблону сторінок, оновлення дизайну і багато інших робіт.

Якщо вас цікавить розробка функціоналу сайту, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Розробка функціоналу сайту» представлена в послугах, в розділі Розробка, підтримка, розвиток інтернет-проектів.
 

Контакти

Розробка сайтів Луцьк, SEO просування сайтив, контекстна реклама Луцьк Google
(основний офіс)

43010, Україна, Волинська, Луцьк, вул. Стрілецька, будинок 4

Контактна особа

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги