SEO оптимізація. Що це і з чим його їдять?

 Почнемо з того, що будь-який комерційний сайт покликаний продавати. Він створюється саме з цією метою і важливо розуміти, що успішність його функціонування залежить від багатьох факторів, серед яких і SEO оптимізація. Розберемося ж детальніше що це.

Англійська абревіатура SEO розшифровувається як Search Engine Optimization, тобто «оптимізація для пошукових машин». Це комплекс методів спрямованих на підвищення позицій сайту в пошукових системах. Простіше кажучи, якщо Ви продаєте автомобілі і хочете, щоб при цьому запиті в Google або Яндекс перед користувачем в переліку сайтів Ваш сайт з'являвся в перших рядах - для цього потрібно постаратись. Ось тут і вступає в гру пошукова оптимізація.

Розкрутка сайту передбачає внутрішню і зовнішню оптимізацію.
Внутрішня оптимізація включає в себе оформлення і наповнення сайту зсередини якісним дизайном і контентом. Початком успіху в цій справі буде формування семантичного ядра (ключових пошукових запитів). На їх основі буде проводитись подальше наповнення. Ключові слова формуються за допомогою спеціальних програм, які відстежують кількість запитів користувачів в мережі. Правильний підбір ключових запитів - один з слонів, на якому тримається вся робота з просування сайту.

Наступним етапом просування сайту в пошукових системах виступає наповнення ресурсу контентом. Сюди входить інформація про компанію, її діяльність; написання статей профільної тематики, новин про оновлення і акції та багато іншого. Якісний контент - важлива складова, за допомогою якої Ви можете доносити потрібну інформацію до споживача. Його постійне оновлення підвищує відвідуваність клієнтів і, як наслідок, продажі. А це і є наша кінцева мета.

Дизайн сайту та створення високої юзабіліті (зручність використання) грає важливу роль. Усі ми сприймаємо інформацію переважно за допомогою зору і красива картинка тільки в допомогу. Оформлення сайту створює враження про фірму в цілому, і куди приємніше працювати на сторінці, яка радує око. Зверніть увагу на розміщення інформації на сайті, формування блоків меню, розміщення кнопок і іншого. У практиці зустрічаються випадки, коли перенесення кнопки «Купити» з правого на лівий бік екрану підвищила клікабельность на кілька відсотків. Створення інтерфейсу, який би на інтуїтивному рівні «проводив» користувача по сторінках, - це вже половина успіху!

Коли внутрішня оптимізація закінчена - приступають до зовнішньої. Нагадаємо, що вона повинна зробити так, щоб саме ваш сайт знайшов і вибрав потенційний покупець. Тут починається робота із зовнішніми посиланнями, це поняття називають ранжирування посилань і воно тісно пов'язане з внутрішнім наповненням ресурсу. Це реєстрація в пошукових системах, використання контекстної реклами, обмін посиланнями з популярними і якісними сайтами та інше.

Сподіваємось, що вищеописана інформація стане Вам корисною. Ми намагались донести її максимально доступно. Вивчивши інформацію детальніше, Ви успішно зможете оптимізувати свій сайт самостійно. Але пам'ятайте, що це не одноразове завдання і над ним необхідно працювати безперервно. Тому радимо замовити просування сайту і довірити цю справу фахівцям. ПП "Українські інтернет технології" до Ваших послуг! Наш досвід і професіоналізм підніме Ваші продажі. Звертайтесь!