Ніхто, крім справжнього фахівця, не зможе вказати вірний шлях на ринку рекламних технологій. Але завдяки авторському програмному забезпеченню, розробленому компанією УІТ, ефективні рекламні кампанії все більше стають доступними.

Про мету компанії та її основні перспективи на ринку розповідає директор ПП "Українські інтернет-технології", засновник порталу ділової еліти "Укрбізнес" Валентин Цейко.

- Можете окреслити в кількох словах: що ж таке УІТ?
У першу чергу, це команда успішних і талановитих фахівців, які обрали шлях постійного розвитку та вдосконалення. Завдяки цьому ми і рухаємося вперед.

- Яка головна мета УІТа?
Зробити бізнес-спілкування в Інтернеті доступним і ефективним, а також удосконалити необхідне для цього програмне забезпечення.

- Як би Ви визначили місце Вашої компанії в українському бізнес-просторі?
Ми не відстаємо від йдуть попереду. Розвиваємося таким чином, щоб наші успіхи впливали і на успіхи наших клієнтів, і на розвиток українського ринку в цілому.

 - А що заважає виявитися одноосібним лідером?
Ну, «одноосібним» - це не зовсім підходяще слово. У такій справі, як наше, важливо розвиток і різноманітність. Кожному своє, чи не так? І ми щиро радіємо успіхам наших конкурентів. Дух суперництва - невід'ємна частина розвитку. Саме завдяки йому, як і завдяки бажанню знайти свіжі бізнес-рішення, ми «виросли» до надання цілого комплексу унікальних послуг, до UB-пакетів реклами.

- Як Ви оцінюєте перспективи Вашої компанії?
Ми вже багато чого зробили, але попереду ще дуже багато цікавої та потрібної роботи. І її теж треба робити. Наша перспектива, як і наш зріст, полягають в роботі. Багато працюєш - багато досягаєш. Все геніальне, як і раніше просто.